گوشی جدید بلک ویو به نام BV6600 با قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و مجهز به باتری قدرتمند ۸۵۸۰ میلی آمپر ساعت رونمایی شد. این موبایل علاوه بر سخت جان بودن می‌تواند به مدت ۷۹۲ ساعت شارژ کاربران را تامین کند.این گوشی با ظرفیت بالای باتری می تواند نگرانی کاربران از شارژ باتری را کاهش دهد به طوری که کاربران معمولی با استفاده عادی تنها نیاز به دو بار شارژ در ماه خواهند داشت. بلک ویو مدعی شده این گوشی هوشمند توانایی تامین شارژ کاربران تا مدت ۷۹۲ ساعت را خواهد داشت.

دوربین‌های گوشی جدید بلک ویو نیز نسبت به مدل های قبلی توسعه پیدا کرده و طراحی آن نیز بسیار متفاوت از قبل انجام گرفته است. مدل قبلی گوشی هوشمند بلک ویو P10000 نیز از یک باتری قدرتمند ۱۰ هزار میلی آمپر ساعتی برخوردار بود.

 

Image result for باتری8580

 

تمامی گوشی های عرضه شده توسط بلک ویو از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده اند. این شرکت علاوه بر ساخت این گونه گوشی ها تصمیم گرفته تا باتری های ظرفیت بالا را نیز به گوشی‌های خود اضافه کند. گوشی بلک ویو BV6600 یک نمایشگر ۵.۷ اینچی دارد و در پنل پشتی نیز دوربین های سه گانه با حسگر اصلی ۱۶ مگاپیکسلی قرار گرفته اند. دو دوربین دیگر نیز هر دو ۵ و ۲ مگاپیکسلی هستند. دوربین سلفی نیز ۸ مگاپیکسل خواهد بود. چیپست این گوشی گوشی از نوع هلیو A25 بوده و۴ با گیگابایت رم و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی عرضه می‌شود. این دستگاه محبوبیت خاصی برای کوهنوردان و افرادی که در موقعیت های پر چالش قرار می‌گیرند خواهد داشت.