آنر

مدیران شرکت آنر با انتشار پستی از پایان فعالیت خود در ایران خبر دادند. روز گذشته مدیران این شرکت چینی با انتشار توییتی از پایان همکاری در ایران خبر دادند. بدین ترتیب آنر به طور کلی فعالیت در ایران را پایان داده است.با انتشار بیانیه مدیران آنر دیگر این شرکت چینی به طور رسمی در ایران حضور ندارد. هنوز آنر در این مورد پیامی منتشر نکرده اما به نظر می‌رسد علت آن عدم همکاری هواوی به عنوان شرکت اصلی این برند باشد.

شرکت هواوی به دلیل تحریم های آمریکا و محدودیت های به وجود آمده از آن مجبور به فروش برند آنر شده بود. اکنون مالکیت این برند به شرکت تازه تاسیس Shenzhen Zhixin New Information Technology Co تعلق دارد. هواوی از سال گذشته تا کنون به لیست سیاه سازمان‌ها و افراد ایالات متحده قرار گرفته و این کشور تحریم‌های سختی را علیه هواوی آغاز کرده است.

 

نقد و بررسی و قیمت گوشی هواوی آنر 20S و هواوی Honor 20S

 

طی سال گذشته حدود ۲۷۱ هزار گوشی آنر وارد ایران شده و سهم دو درصدی از میزان واردات موبایل ایران را در اختیار خود گرفته بود. این شرکت اعلام کرده بود برای سال ۲۰۲۱ حدود ۱۰۰ میلیون گوشی عرضه خواهد کرد. البته افرادی که این گوشی را در ایران خریداری کرده‌اند همچنان می توانند خدمات گارانتی را از نمایندگی های پس از فروش دریافت کرده و نباید نسبت به این موضوع هیچ گونه نگرانی داشته باشند.