یک مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی ماوراءالطبیعه درام و یک اسپین-آف از سریال خاطرات خون‌آشام است که از ۳ اکتبر ۲۰۱۳ از شبکه سی دابلیو پخش آن آغاز شد و در ۱ اوکتوبر ٢۰۱٨ پس از ۵ فصل به پایان رسید.

این سریال بر اساس شخصیت‌های رمان خاطرات خون‌آشام ساخته شده‌است بنابراین تعدادی از بازیگرانی که در سریال خاطرات خون‌آشام ایفای نقش کرده‌اند مثل جوزف مورگان (کلاوس)، دنیل گیلیز (الایژا) و کلر هولت (ربکا) در سریال اصیل‌ها هم همان نقشها را به عهده دارند. این سریال در شهر نیواورلینز آمریکا، فیلم برداری شده‌است.
محور اصلی داستان خانواده مایکلسون، خون‌آشام‌های اصیل و اولین خون‌آشام‌های تاریخ است. کلاوس (جوزف مورگان)، الایژا (دنیل گیلیز) و ربکا (کلر هولت).
داستان از جایی شروع می‌شود که کلاوس مایکلسون، اصیل و دورگهٔ اصیل خون‌آشام-گرگینه به محلهٔ فرانسوی‌های نیواورلینز، شهری که خانوادهٔ مایکلسون ۳۰۰ سال پیش آن را بنا کرده‌اند و به شهر نیروهای ماوراءالطبیعه معروف است بازمی‌گردد.

 

The Mikaelsons shared by Carla Lorena on We Heart It

 

خلاصه داستان:

الایژا برای کمک به کلاوس خواهرش، ربکا را تنها گذاشته و به کمک برادرش می‌رود و پس از کمی تحقیق می‌فهمد که هِیلی (فیبی تانکین)، گرگینه‌ای زیبا که قبلاً با برادرش رابطه داشته و اکنون از او باردار است، به دست جادوگری به نام سوفی دِوِرُوکس (دنیلا پیندا) گروگان گرفته شده.
زمانی که سوفی مایکلسون‌ها را از اخباری که زندگیشان را تغییر می‌دهد با خبر می‌کند الایژا می‌فهمد که شانس دوباره‌ای به خانوادهٔ اصیل‌ها روی آورده تا دوباره خانواده را سرپا کند، زیرا خون‌آشام‌ها با وجود زندگی جاودانه، قادر به آوردن فرزند نیستند اما به دلیل نیمه گرگینه بودن، کلاوس توانسته دارای فرزند شود.
الایژا برادر بزرگتر و محترم خانواده که همیشه می‌خواسته انسجام خانواده‌اش را حفظ کند و رفتارهای بی‌رحمانه و وحشیانهٔ برادر کوچکتر را کنترل کند، تمام تلاش خود را برای سالم نگه داشتن هیلی و فرزند او می‌کند و امیدوار است که این فرزند از یک جهت نسل خانواده را ادامه دهد و از جهت دیگر کلاوس با تجربهٔ حس پدر شدن رویه‌اش را عوض کند چرا که رفتارهای ناهنجار کلاوس به این خاطر است که پدر او مایکل (سباستین روچه) همیشه رفتارهای وحشیانه و بی‌رحمانه‌ای نسبت به کلاوس داشته‌است و کلاوس همیشه در حسرت مهربانی پدر می‌ماند و آلایژا امیدوار است برادرش با تجربهٔ مهر پدرانه سرانجام صدمات روحی گذشته را فراموش کند.

 

ساخت اسپین آف جدیدی برای سریال اصیل ها با نام Legacies

 

حالا شهر پر از انسان‌ها، خون‌آشام‌ها و جادوگرهاست و گرگینه‌هایی که به حاشیهٔ شهر رانده شده‌اند. کنترل شهری که اصیل‌ها بنا کرده‌اند حالا در دست دوست قدیمی کلاوس، مارسل (چارلز مایکل دیویس) است که آن‌ها تصور می‌کردند سال‌ها پیش کشته شده اما حالا با همراهی خون‌اشامهای دیگر خانه و تاج و تخت آن‌ها را در اختیار گرفته‌است و کلاوس سوگند می‌خورد که پادشاهی شهر را دوباره به دست بیاورد…
سریال داستان روابط خانوادهٔ مایکلسون و نژادهای مختلف حاضر در شهر در بین خودشان و با یکدیگر است. قصهٔ اعتماد و بی‌اعتمادی، عشق و نفرت، بخشش و انتقام، خیانت و وفاداری، تلاش بعضی برای برقراری صلح بین نژادها و دسته‌ها و تلاش خونین و خیانت‌آمیز بعضی دیگر برای زیر سلطه درآوردن نژادهای دیگر.

 

The Mikaelson Family. uploaded by ᖇO᙭ on We Heart It

 

بازیگران:

کلاوس مایکلسون

دانلود سریال سوپرنچرال - دانلود سریال اصیل ها The Originals

هیلی مارشال

The Originals " اصیل ها " «The Originals» یا «اصیل

مارسل جرارد

Gallery Books to publish an investigative book about Whitney Houston and  Bobbi Kristina | Charles michael davis, Marcel the originals, The originals

مایکل مایکلسون

Mikael | The Vampire Diaries Wiki | Fandom

فین مایکلسون

Casper Zafer on myCast - Fan Casting Your Favorite Stories

الایژا مایکلسون

Daniel Gillies

ربکا مایکلسون

ربکا مایکلسون - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فریا مایکلسون

Riley Voelkel At Sony Pictures Television #SocialSoiree In Los Angeles -  Celebzz - Celebzz

کول مایکلسون

Nathaniel Buzolic - IMDb

هوپ مایکلسون

بیوگرافی + عکس‌های دنیل رز راسل | سلام‌‌سینما

کمیل اوکانل

سریال The Originals | منظوم

دوینا کلیر

The Originals " اصیل ها " «The Originals» یا «اصیل