تعدادی از بهترین کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان را معرفی کرده‌ایم. بنشینید، استراحت کنید و از کمی خلاقیت لذت ببرید!

۱. کتاب ذهن‌آگاهی با رنگ‌آمیزی

ذهن آگاهی با رنگ‌آمیزی یک کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان

نویسنده: اما فارارونز
مترجم: سپیده بخت
ناشر: مهرسا
تعداد صفحات: ۱۰۴

کتاب «ذهن‌آگاهی با رنگ آمیزی» سنت قدیمی مدیتیشن ذهن آگاهی را با محبوبیت روزافزون کتاب‌های رنگ‌آمیزی بزرگسالان در هم می‌آمیزد و نشان می‌دهد هر فعالیتی که به‌درستی انجام شود می‌تواند تمرین خوبی برای تمرکز حواس باشد.

اگر از طرح‌های پیچیده کتاب‌های دیگر خسته شده‌اید و فکر می‌کنید طرح انواع گل و برگ و پروانه و پرنده در کنار امواج غلتان و طرح‌های کالیدوسکوپیک آرامش‌بخش چاره کار شماست، این کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان را تهیه کنید.

۲. کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان قهوه

قهوه صبحامه فرانسوی یک کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان

نویسنده: نیک اسنلز
مترجم: پریا بیهق
ناشر: حوض نقره
تعداد صفحات: ۸۰

کتابی که بدون کافئین آرامش می‌بخشد! اگر عاشق قهوه هستید و از نوشیدنش لذت می‌برید، خود را به یک فنجان قهوه داغ و رنگ‌آمیزی دانه‌های عربیکای این کتاب دعوت کنید. طرح‌ها چنان متنوع هستند که اصلا مهم نیست مبتدی هستید یا حرفه‌ای. به هر حال طرحی پیدا می‌کنید که با سلیقه و مهارت شما جور باشد.

۳. سه‌گانه رنگ آمیزی بزرگسالان هری پاتر

سه‌گانه رنگ آمیزی بزرگسالان هری پاتر

نویسنده: جانل وانگر
ناشر: سبزان
تعداد صفحات: جلد اول ۸۲، جلد دوم ۸۰، جلد سوم ۸۳

زنجیر خلاقیت را باز کنید و با این کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان به دل یکی از محبوب ترین فیلم های تاریخ سینما سفر کنید و جانی دوباره به شخصیت‌های این مجموعه محبوب ببخشید. این کتاب‌ها پر از تصاویر پیچیده و طرح‌های استادانه هستند که در طول ساخت فیلم‌های هری پاتر به کار رفته‌اند و در نهایت ظرافت ما را به کاوش در قلعه هاگوارتز، جنگل ممنوعه و رنگ‌آمیزی دنیای جادوگران دعوت می‌کنند.

۴. کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان اقیانوس گمشده

اقیانوس گمشده

نویسنده: جوهانا بسفورد
مترجم: منیژه ابهری
ناشر: نیلفام
تعداد صفحات: ۶۴

جوهانا در این کتاب از علاقه‌مندان به رنگ‌آمیزی دعوت می‌کند که دنیای سحرآمیز اعماق دریاها را کشف کنند. صفحات کتاب صحنه‌های زیبایی از انواع ماهی‌های عجیب‌و‌غریب، صخره‌های مرجانی، کشتی‌های غرق‌شده، گنج دزدان دریایی را به تصویر می‌کشند.

۵. کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جنگل اسرارآمیز

نویسنده: جوآنا بسفورد
مترجم: ماریانا وظیفه‌دان
ناشر: ذهن آویز
تعداد صفحات: ۹۶

این کتاب شکوه طبیعت سبز را به بهترین شکل ممکن جشن می‌گیرد. دلیل مهم‌ محبوبیت این کتاب، صفحات باکیفیت و چاپ فوق‌العاده‌اش است. مدادرنگی‌ها را در دست بگیرید و در دل جنگل سفر کنید و در این میان ۹ نماد مخفی را پیدا کنید تا به‌کمک آنها بتوانید قفل در قلعه را باز کنید و به گنجینه پنهان دست یابید.

۶. کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان سفر به دور دنیا

کتاب رنگ‌آمیزی سفر به دور دنیا

نویسنده: استیو ام. سی دونالد
ناشر: سبزان
تعداد صفحات: ۹۶

طرح‌های این کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان جذاب شامل مناظر هوایی از شهرهای واقعی دنیاست. هنر دست استیو مک‌دونالد که به‌زیبایی و با جزئیات روی کاغذ نشسته است، چشم‌اندازهایی زیبا از نیویورک و لندن و پاریس گرفته تا استانبول، توکیو، ملبورن، ریو و آمستردام را به تصویر می‌کشد.

۷. کتاب رنگ‌آمیزی سریال بازی‌ تاج‌ و‌ تخت

کتاب رنگ‌آمیزی سریال بازی‌ تاج‌ و‌ تخت

نویسنده: جورج آر آر مارتین
مترجم: نیلوفر امن زاده
ناشر: حوض نقره
تعداد صفحات: ۱۱۰

این کتاب رنگ‌آمیزی بی‌نظیر که بیش از ۴۵ تصویر زیبا دارد می‌تواند هدیه‌ای عالی برای طرف‌داران مجموعه «نغمه یخ و آتش» جورج آر.آر مارتین و سریال بازی تاج و تخت باشد.

۸. کتاب رنگ‌آمیزی ماندالا برای کسب آرامش و تمرکز

کتاب رنگ‌آمیزی ماندالا

نویسنده: آلبرتا هاچینسون
مترجم: راحله گرجی
ناشر: سبزان
تعداد صفحات: ۱۵۲

هاچینسون در این کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان با تصاویر زیبایی از ماندالاها ما را به سفری عرفانی می‌برد! ماندالا نماد صلح، خرد و جهان است و تعادل، ترکیب هندسی و الگوهای رنگارنگش فارغ  از جهت‌گیری معنوی فرد، به او آرامش می‌بخشد.

عنصر اصلی این کتاب، الگوهای پیچیده است که وقتی رنگ می‌شوند، بی‌نهایت آرامش‌بخش می‌شوند. هدف طراحی این کتاب الهام‌بخشیدن به قدرت خلاقیت انسان‌ها بوده است و مجرایی برای خروج استرس باز می‌کند.

۹. کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان زیبایی وحشت

کتاب رنگ آمیزی زیبایی وحشت

نویسنده: آلن روبرت
مترجم: سارا فروغی اصل
ناشر: سبزان
تعداد صفحات: ۹۶

مدادرنگی‌های قرمز خود را آماده کنید! آلن رابرت ستاره موسیقی راک، از طرف‌داران ژانر وحشت دعوت می‌کند هنرمند درون خود را بیابند. صفحات این کتاب را که ورق بزنیم، با هجوم سرهای بریده، هیولاها، سلاح‌های مرگبار و اسکلت‌های قدیمی روبه‌رو می‌شویم که در نگاه اول بسیار وحشتناک هستند. زامبی‌ها، لانه‌های قاتلان سریالی و اتاق‌های وحشتناک را ببینید، با رنگ بهشان جان ببخشید و از هنر خود لذت ببرید.

شما بگویید

احتمالا بزرگسال خیلی خوش‌ذوقی هستید که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کرده‌اید. حالا شما بگویید نظرتان درباره کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان چیست؟ تا به حال امتحانش کرده‌اید؟ به‌نظرتان این کتاب‌ها چقدر آرامش‌بخشند؟