سیاست های اخیر واتساپ باعث جدا شدن میلیونها کاربر از این شبکه اجتماعی شده است. اما با این حال واتساپ تلاش کرد تا قابلیت‌های جدیدی را به این پیام رسان اضافه کند. طبق خبرهای منتشر شده به زودی واتساپ قابلیت بی صدا کردن ویدیوها در اشتراک گذاری را فعال خواهد کرد.

نسخه بتای واتساپ قابلیت بی صدا کردن ویدیو ها برای اشتراک گذاری را در اختیار دارد. اما این نسخه هم اکنون تنها در اختیار برخی از کاربران این پیام‌رسان قرار گرفته است. احتمالا واتساپ در آینده نزدیک این قابلیت را برای تمامی کاربران فعال می‌کند. زمان دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

 

Image result for قرار است قابلیت بی صدا کردن ویدیوها به واتساپ اضافه شود

 

سیاست های اخیر واتساپ موجب جدا شدن میلیون ها کاربر از این شبکه اجتماعی تنها در چند هفته شده است. به طوری که این کاربران ترجیح دادند از تلگرام و سیگنال به جای واتس آپ استفاده کنند. همین موضوع موجب تعویق سیاست های واتساپ به مدت سه ماه شد. شفاف سازی های اخیر پیام رسان واتساپ با کمک پیامهای استاتوس با هدف حفظ کاربران کنونی نیز انجام گرفت. هم اکنون اضافه شدن ویژگی های جدید نیز با همین هدف انجام می گیرد.

البته قابلیت اضافه شده نیز چندان جدید به نظر نمی رسد. زیرا دیگر شبکه های اجتماعی پیش از واتساپ از این قابلیت استفاده کردند. بی صدا کردن ویدیو ها قبل از ارسال برای داده هایی که صدای مناسبی ندارند کاربرد خواهد داشت.