انکر نوعی پاور بانک جدید عرضه کرده که به دلیل وجود آهنربا همانند مگ‌سیف قابلیت شارژ گوشی های آیفون را دارا است. پس از این موضوع اپل اعلام کرد این پاور بانک را به رسمیت نمی شناسد.

پاور بانک انکر با استاندارد مگ‌سیف اپل عرضه شده که پس از اتصال به پشت آیفون قابلیت شارژ گوشی ها را دارا است. این پاور بانک در ۱۳ اسفند عرضه خواهد شد. در واقع انکر پیش از اپل به فکر ساخت همچین پاوربانکی افتاده است.

پاور بانک جدید انکر یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد و نشانگر ال ای دی موجود بر روی آن مقدار شارژ باقی مانده را نشان میدهد. البته ظاهر این پاوربانک نیز شبیه به محصولات قبلی این شرکت است.

 

پاوربانک مگ سیف آیفون ۱۲ انکر معرفی شد - تکینو|Tecino

 

درگاه شارژ این پاوربانک نیز از نوع USB-C است. بدین ترتیب کاربران آیفون می توانند زمان زیادی را از این گوشی استفاده کنند. البته پاور بانک جدید انکر نتوانسته تاییدیه رسمی مگ‌سیف را دریافت کند. با توجه به اینکه کلیه شارژرهای اپل حداکثر ۱۵ وات برای شارژ استفاده میکنند امکان دارد پاوربانک انکر نتواند مزایای شارژر های اپل را ارائه دهد.

پیش از این خبر هایی در مورد ساخت پاور بانک اپل مبتنی بر استاندارد مگ‌سیف منتشر شده بود. اما هنوز خبری از عرضه آن نیست. به همین دلیل پاوربانک انکر می‌تواند جایگزین مناسبی برای شارژ بیسیم گوشی های آیفون باشد.