کیکه ستین زمستان گذشته جانشین ارنستو والورده در بارسا شد و با این تیم به توفیقی دست پیدا نکرد. پس از شکست ۸-۲ از بایرن و حذف تحقیرآمیز از لیگ قهرمانان، ستین برکنار شد و پس از گذشت دو ماه، جزئیاتی عجیب از دوران حضور او در بارسا در حال فاش شدن است.

روز گذشته کادناسر گزارش داد که پس از تساوی بارسا در زمین سلتا، بین ستین و لیونل مسی در رختکن درگیری لفظی رخ داده و ستین فوق ستاره آرژانتینی را تهدید به اخراج کرده است.در برنامه ال چیرینگیتو هم جزئیاتی جدید از دوران ستین در بارسا فاش شد.

 

معرفی کیت اول فصل 2020/21 بارسلونا (تصاویر) | خبرگزاری ایلنا

 

ستین در رختکن برای توضیح مسائل تاکتیکی به مقایسه بازیکنان بارسا با بازیکنان تیم سابقش رئال بتیس می پرداخت که این موضوع اصلا به مذاق ستاره های تیم خوش نیامده بود.

ستین در تمرینات به لیونل مسی می گفت : ((زیاد در زمین توپ از دست می دهی و تیم را در خطر پذیرش ضد حمله قرار می دهی)). او در عین ناباوری به مسی نحوه صحیح کنترل توپ را یاد می داد که باعث حیرت بازیکنان بارسلونا می شد.

ستین فردای جشن تولد مسی، یک تمرین پیش  بینی نشده را در ساعت ۹ صبح تدارک دید که با شگفتی بازیکنان روبرو شد. بسیاری از بازیکنان برنامه های دیگری برای خود داشتند ولی مجبور شدند به خواسته مربی خود تن بدهند.

از این دست موارد به قدری زیاد بود که لیونل مسی و ستاره های بزرگ تیم در هفته های پایانی حضور ستین ترجیح می دادند او را نادیده بگیرند و به حرف هایش بی توجهی می کردند.