تیلور سوئیفت که پرافتخارترین خواننده سال‌های اخیر موسیقی جهان بوده، شب گذشته موفق به کسب یک رکورد فوق‌العاده شد.

 فوق‌ستاره موسیقی پاپ آمریکا و جهان در مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکا شش جایزه گرفت و با رساندن تعداد جوایز خود به ۲۹، رکورد ۲۴ جایزه مایکل جکسون را شکست.

 

به نقل از پی‌ای، تیلور سوئیفت در مراسم سالانه جوایز موسیقی آمریکا شش جایزه به دست آورد، از جمله دو جایزه هنرمند سال و هنرمند دهه. هر چند اهدای جایزه هنرمند دهه پیش از برگزاری مراسم اعلام شده بود اما سوئیفت ۲۹ ساله برای بردن مهم‌ترین و بزرگ‌ترین جایزه امسال ستاره‌هایی چون درک، آریانا گرانده، هالزی و پست مالون را شکست داد.

رکورد بیشترین تعداد جایزه از جوایز موسیقی آمریکا AMA پیش از این با ۲۴ جایزه در دست مایکل جکسون بود و سوئیفت با ۲۳ جایزه پس از او قرار داشت اما پس از مراسم شامگاه یکشنبه در مایکروسافت تیه‌تر لس‌آنجلس، این رکورد به خواننده جوان آمریکایی رسید. او پس از دریافت جایزه هنرمند سال و در حالی که آشکارا احساسی شده بود گفت: “۱۲ ماه گذشته برخی از بهترین لحظه‌ها و سخت‌ترین اتفاق‌های زندگی بر من گذشت.”

سوئیفت در ماه‌های اخیر درگیر یک دعوای حقوقی بسیار سنگین با مدیر برنامه‌های خود شده بود و هفته گذشته او را متهم کرد که اجازه نمی‌دهد برخی از بهترین آهنگ‌هایش را در برنامه‌ها و مراسم بخواند. خواننده ۲۹ ساله در صفحه اینستاگرام خطاب به ۱۲۲ میلیون هواداراش نوشت: “بگذارید اسکوتر براون این کار او برای شما چه معنایی دارد.”