کمپانی آنر ازگوشی جدید تاشو خود به نام مجیک در سال جدید میلادی رونمایی می کند. این شرکت عنوان کرده از این پس مجموعه جدیدی از گوشی‌های تاشو با همین عنوان به بازار عرضه خواهد کرد.

یک افشاگر آگاه در شبکه اجتماعی اعلام کرده به زودی آنر از موبایل تاشو جدید خود رونمایی خواهد کرد. قرار است این موبایل علاوه بر طراحی جدید به عنوان یک گوشی پرچمدار نیز عرضه شود. مدیرعامل سابق آنر نیز پیش از این اعلام کرده بود احتمال دارد برخی گوشی های پرچمدار جدید مانند هواوی میت و هواوی p نیز در آینده با نام تجاری آنر عرضه شود.

 

گوشی تاشو و هرآن چه باید درباره مدل های موجود آن بدانید | فانیبو

 

آنر با تولید مجموعه ای از گوشی های تاشو با نام مجیک قصد دارد در بازار این مدل از گوشی ها رقابت کند. تا کنون تمامی گوشی های ساخته شده توسط این شرکت با قیمت های پایین بوده و به نظر می‌رسد پس از تغییر مالکیت برنامه‌هایی را برای تولید موبایل پرچمدار درپیش گرفته باشد.

اولین گوشی آنر پس از جدایی از هواوی به نام V40 از چیپست دیمنسیتی ۱۰۰۰ مدیا تک برخوردار بوده است.پس از اعلام مالکیت جدید این شرکت، به نظر می رسد خدمات گوگل پلی نیز توسط گوشی های ساخته شده پشتیبانی خواهند شد. پیش از این نیز شیائومی از عرضه گوشی تاشو جدید به بازار خبر داده بود. سامسونگ نیز مدت‌هاست که بر روی چند موبایل تاشو جدید کار می‌کند که احتمالاً همگی در اواخر سال ۲۰۲۱ معرفی خواهند شد.