آب خیار

۱ عدد خیار

یک دسته‌ی کوچک جعفری

۱عدد لیمو

۱ قاشق غذاخوری زنجبیل تازه‌ی رنده شده (اگر زنجبیل تازه در دسترس‌تان نبود می‌توانید از پودر آن هم استفاده کنید)

۱ قاشق غذاخوری آب آلوئه‌ورا

نصف لیوان آب

تمام این مواد را با هم مخلوط کنید (می‌توانید آنها را در مخلوط‌کن بریزید و خوب میکس کنید). این نوشیدنی را می‌توانید به مدت یک ماه هر شب قبل از خواب میل کنید. بعد از یک ماه اگر فکر کردید که بهتر است مصرف آن را ادامه بدهید، می‌توانید با یک هفته وقفه، خوردن آن را برای یک دوره‌ی یک‌ ماهه‌ی دیگر شروع کنید.

آب آناناس

۱ لیتر آب

۱ عدد لیمو

۱ عدد کمپوت آناناس (می‌توانید از آناناس تازه و آب آن هم استفاده کنید)

کمی نعناع

کمی شکر

آب را در یک ظرف روی شعله‌ی گاز قرار بدهید تا جوش بیاید. سپس شکر را به آب‌ جوش اضافه کنید و هم بزنید تا حل شود. آبِ لیموها را بگیرید و به آب اضافه کنید. سپس آب را از روی شعله بردارید و بگذارید خنک شود. بعد آب آناناس را به آن اضافه کنید. برش های آناناس را هم به مخلوط‌‌تان اضافه کنید و در یخچال قرار دهید تا سرد شود.

آب سیب

۱ لیتر آب سیب (طبیعی بهتر است).

نعناع

۱۰۰میلی‌لیتر آب لیمو

۱ عدد لیمو

یخ

ابتدا لیموها را حلقه حلقه کنید. سپس آب لیمو و آب سیب را با هم مخلوط کنید و برش‌های لیمو، نعنا و یخ را به آب میوه‌ اضافه کنید . می‌توانید این نوشیدنی را همراه با برش‌های سیب بخورید. 

آب گریپ فروت و دارچین

۵۰۰ میلی‌لیتر (نیم لیتر) آب گریپ‌فروت (می‌توانید از آب یک گریپ‌فروت تازه‌‌ استفاده کنید یا آب گریپ‌فروت صنعتی بدون شکر بخرید)

۵۰۰ میلی‌لیتر آب گازدار

۱ لیوان آب

۲ عدد چوب دارچین

مقدار خیلی کمی تخم رازیانه

برگ نعناع

مقداری یخ

کمی شکر

آب، دارچین و شکر را در ظرفی مخلوط کنید و ۵ تا ۱۰ دقیقه روی حرارت بگذارید تا شکر کاملا حل شود و ترکیب به‌صورت شربت دربیاید. شربت را کنار بگذارید تا سرد شود. آب میوه، نعنا و رازیانه را به آن اضافه کنید و در پارچی به همراه یخ با هم مخلوط کنید.

آب گلابی و مریم گلی

۱۰ عدد برگ تازه‌ی مریم‌گلی

۱ عدد لیموترش

۲۵۰ میلی‌لیتر آب گلابی (می‌توانید آب گلابی تازه را خودتان در منزل بگیرید. اگر از آب میوه‌های صنعتی استفاده کنید، مراقب باشید زیاد شیرین نباشد)

۲۵۰ میلی‌لیتر آب (اگر دوست دارید آب‌گازدار اضافه کنید)

۱عدد گلابی

کمی یخ

لیموها را حلقه‌ حلقه و گلابی را نگینی خرد کنید و در یک پارچ بریزید و کنار بگذارید. مریم‌گلی‌ها را ریز کنید یا در میکسر خرد کنید تا به‌صورت خمیر در بیاید. یخ‌ها را در مخلوط‌کن بریزید و خرد کنید. آب گلابی و نعنا را هم اضافه و مخلوط کنید. سپس مخلوط‌تان را به لیموها و گلابی‌های خرد شده اضافه کرده و میل کنید.