این بار نوبت به یکی دیگر از ضروری‌های استایل خانم‌ها رسیده است؛ انواع مدل کیف زنانه که ضروری و کاربردی است و بهتر است هر خانمی آنها را داشته باشد.

اما داشتن چه مدل کیف‌هایی برای هر خانمی با هر استایلی یک ضرورت است؟

با مد و زیبایی مجله دستانی همراه باشید تا با مدل‌های کاربردی و ضروری کیف زنانه آشنا شوید.

کیف Tote

 

کیف‌های tote، کیف‌های دستی با اندازه‌ بزرگ و بند متوسط است.

این کیف‌ها معمولا خیلی جادار و جنس آنها از چرم یا الیاف مصنوعی مشابه چرم است.

اما انتخاب شما هر کدام است، سعی کنید در انتخاب کیفیت این مدل کیف دقت بیشتری داشته باشید، چون این کیف‌ها را به صورت روزمره استفاده می‌کنید و بنابراین به کیفیت و دوام بالایی نیاز دارد.

کیف tote را می‌توانید با استایل کاری و اداری و استایل‌های روزمره و خیابانی استفاده کنید.

کیف زنانه بند بلند

این مدل کیف زنانه یکی از خوش‌دست‌ترین و کاربردی‌ترین کیف‌هایی است که هر خانمی در کمد لباس‌هایش می‌تواند داشته باشد.

این مدل کیف نه تنها در یک استایل روزمره جای کافی برای وسایلی مانند کیف پول، کلید، آینه و چند تکه لوازم آرایشی دارد، بلکه به شما اجازه می‌دهد آزادانه از دست‌های خود استفاده کنید.

کیف زنانه بند بلند را می‌توانید به راحتی روی شانه انداخته یا به صورت مورب بپوشید.

این مدل کیف اگرچه جای کمتری نسبت به کیف tote دارد، اما همچنان برای استایل خیابانی و روزمره کاربردی است و مزیت آن آزادی عملی است که به شما می‌دهد.

کیف زنانه دستی مجلسی

قطعا این مدل کیف زنانه‌، مدلی است که هر خانمی باید داشته باشد.

یادتان باشد که شما به چندین کیف زنانه مجلسی نیاز ندارید، بلکه کافی است یک مدل کیف زنانه شیک داشته باشید که با هر لباس و استایلی بتوانید از آن استفاده کنید؛ از یک پیراهن مجلسی مشکی و شیک گرفته تا کت و دامن یا شلوار و بلوز و شومیز مهمانی.

یکی از کاربردی‌ترین مدل‌های کیف زنانه مجلسی، کیف‌های بند زنجیری مشکی رنگ است.

شما می‌توانید از این مدل کیف به روش‌های مختلف و با استایل‌های متنوع استفاده کنید.

با داشتن یک کیف مجلسی مشکی بند زنجیری برای هیچ یک از تیپ‌های مهمانی خود به کیف دیگری نیاز نخواهید داشت.

کوله پشتی زنانه

حتی اگر استایل شما کاملا خانمانه، جدی و شیک است، باز هم به یک کوله پشتی زنانه نیاز دارید. توصیه می‌شود برای سفرهای کوتاه یا روزهایی که وسایل زیادی به همراه دارید، از یک کوله پشتی ظریف زنانه استفاده کنید.

این مدل کوله پشتی معمولا از کوله‌های ورزشی و مدرسه‌ای ظریف‌تر و شیک‌تر است و بنابراین با استایل‌های شیک و جذاب همخوانی دارد.

کوله پشتی نه تنها زمانی که وسایل زیادی دارید به شما کمک می‌کند که به راحتی بدون ایجاد فشار اضافی به دست، شانه و کمر وسایل را حمل کنید، بلکه در موقعیت‌های خاص و به ویژه در سفر باعث می‌شود دو دست آزاد داشته و آزادانه حرکت کنید.

نکته‌ مهم دیگری که علاوه بر کیفیت، در خرید این مدل کوله پشتی باید به آن توجه کنید، اندازه‌ آن است.

فراموش نکنید که این کوله پشتی‌ها اگرچه در مسافرت به کار می‌آید، اما کوله‌ سفری نیست و فقط برای حمل وسایل ضروری به کار می‌رود.

بنابراین یک مدل کوله پشتی زنانه انتخاب کنید که در عین جادار بودن، ظرافت هم داشته باشد و بتوانید آن را با استایل‌های متنوع ست کنید.