۱۰ رتبه اول پردرآمدترین شغل ها

 

به جرات هدف اصلی و اولیه هر کسی که برای شاغل شدن تلاش می کند کسب درآمد مناسب و شاید هم بالاست . پردامدترین شغل ها بر اساس بر اساس شرایط کار، درآمد، آینده شغلی، استرس شغلی و رده بندی مشاغل انتخاب می شوند که شاید فاکتورهایی کاملا متفاوت با آنچه شما فکر می کنید باشند .

یک عده از مردم در یک جاهایی از دنیا زندگی می کنند که در نوجوانی به جای نوشتن انشاء در مورد تابستان در مورد این فکر می کنند که می خواهند در آینده چه کاره شوند و یکی از چیزهایی که راهنمایی شان می کند همین است؛ این که کجا پول بیشتری در می آید.

 

 

این مشاغل پردرآمدترین شغل ها هستند

مجله فوربس در پایان سال گذشته میلادی در گزارشی بر اساس شرایط کار، درآمد، آینده شغلی، استرس شغلی و رده بندی مشاغل در میان جدول های گرایش، فهرست ۱۰ شغل پردرآمد را منتشر کرده است.

 

رتبه دهم در این جدول، داروسازی است با درآمد سالانه بیش از ۱۲۰ هزار دلار.

رتبه نهم به کنترل کننده های ترافیک هوایی در فرودگاه ها رسیده است که در سال ۱۲۲ هزار دلار درآمد دارند .

رتبه هشتم، شغل تحلیل داده، درآمد شما ۱۲۴ هزار دلار در سال خواهد بود.

رتبه هفتم! شغل این جدول، ارتودنسی است با در آمد نزدیک به ۱۲۹ هزار دلار .

رتبه ششم، با رشته مهندسی پالایش، در آمد ۱۳۰ هزار دلاری منتظر شماست.

رتبه پنجم، اگر دندان پزشک بشوید می توانید ۱۴۶ هزار دلار درآمد داشته باشید.

رتبه چهارم مدیران اجرایی ارشد شرکت ها می توانند تا ۱۷۳ هزار دلار پول در بیاورند.

جایگاه پزشکی عمومی در میان پردرآمدترین شغل ها

سومین شغل در میان پردرآمدترین ها پزشکی عمومی است با درآمد سالانه ۱۸۰ هزار دلار،

روانشناس ها تا ۱۸۱ هزار و ۲۰۰ دلار در سال در می آورند.

 

 

اما پردرآمدترین شغلی که در آمریکا می توانید به دست بیاورید،

جراحی است، که با فاصله بسیار زیاد از مشاغل دیگر، سالانه تا ۳۵۲ هزار دلار درآمد دارد.

 

مشاغل حوزه پزشکی در آمریکا پردآمدترین شغل ها هستند

 

در بریتانیا، دهمین شغل پردرآمد سال ۲۰۱۵ متعلق به مدیران فناوری و آی تی است که بیش از ۱۰۳ هزار دلار درآمد داشته اند، کنترل ترافیک هوایی ۱۱۲ هزار دلار درآمد دارد و متخصصان حقوقی می توانند تا ۱۱۷ هزار دلار درآمد داشته باشند.

خانواده پزشکی که در آمریکا پردآمدترین حوزه شغلی محسوب می شود در بریتانیا در رده هفتم درآمد قرار دارد و تا ۱۱۷ هزار دلار درآمد دارد، مدیران موسسه های مالی می توانند تا کمی بیش از ۱۱۷ هزار دلار در سال دربیاورند. در حالی که مدیران مالی تا ۱۱۹ هزار دلار در آمد دارند. خلبان ها می توانند تا ۱۲۷ هزار دلار در سال در آمد داشته باشند.

هر سه شغل بالای این جدول، در کشوری که قلب بازار های مالی دنیاست، به حوزه معاملات مالی متعلق است. مدیران بازاریابی در بریتانیا تا ۱۳۰ هزار دلار درمی آورند، مدیران و مقامات ارشد شرکت های مالی درآمدی بالغ بر ۱۷۸ هزار دلار در سال دارند و کارگزاران مالی، که پردرآمدین ترین شغل این کشور را دارند می توانند تا ۱۸۶ هزار دلار سالانه در آمد داشته باشند.

مشاغل مربوط به بازار های مالی در بریتانیا پردرآمدترین ها هستند

در سنگاپور، دهمین شغل پردرآمدی که می توانید داشته باشید کارگزاری است که درآمدی حدود ۸۹ هزار دلار دارد، مدیران میانی کمپانی ها تا ۹۸ هزار دلار در سال در آمد دارند.

پزشکان عمومی می توانند ۱۱۱ هزار دلار در سال به خانه ببرند و برای مدیران شرکت ها این رقم به ۱۱۶ هزار دلار می رسد.

استادان دانشگاه حدود ۱۲۵ هزار دلار در سال در آمد دارند و مدیران عامل شرکت ها درآمدشان به ۱۶۰ هزار دلار می رسد.

درآمد وکلا می تواند تا ۱۶۷ هزار دلار برسد و پزشکان متخصص در رتبه سوم جدول درآمد سنگاپور هستند و در آمدشان با اختلاف از همتایانشان در آمریکا، به ۲۰۵ هزار دلار در سال می رسد.

اما دو پله بالایی جدول درآمد در سنگاپور متعلق به مشاغل دولتی است. وزرا در سنگاپور سالانه ۸۱۸ هزار دلار درآمد دارند و پست نخست وزیری یک میلیون و ۶۳۴ هزار دلار حقوق سالانه دارد.

خیلی وقت ها ممکن است یادمان نباشد که برای چه کار می کنیم و چه کاری برای رسیدن به شغلمان انجام داده ایم؟ تقریبا تمام مشاغل پردرآمد در تمام دنیا نیازمند تحصیلات قابل قبول دانشگاهی هستند که در نظام های سختگیرانه آموزشی به دست آوردنش کار چندان راحتی هم نیست، به نظر می رسد اگر همه چیز سر جای خودش باشد، جور هندوستان کشیدن واقعا به شما کمک خواهد کرد تا به طاووسی که آرزویش را دارید برسید!