امیلیا کلارک، بازیگری است که بسیاری از افراد او را با مجموعه سریال های “گات” یا همان بازی تاج و تخت می شناسند، معتقد است برخی از طرفدارانش در نزدیک شدن به وی و تلاش برای عکس گرفتن زیاده روی می کنند.

امیلیا کلارک می گوید پس از نزدیک شدن یکی از هواداران دچار حمله وحشت زدگی شده و نه تنها موفق نشده خود را کنترل کند، بلکه در تنفس نیز دچار مشکل شده است.

کلارک روز سه شنبه در قسمتی از پادکست Table Manners گفت: “من واقعاً در حال خودم بودم و در فرودگاه در حال پیاده روی بودم و ناگهان دچار نوعی حمله عصبی شدم که ناشی از خستگی شدید بود. من در حال صحبت کردن با مادرم بودم و به او گفتم نمی توانم نفس بکشم. مادرم که در حال گفتگوی تلفنی با من بود توصیه کرد سریع روی یک صندلی بنشینم و سعی کنم گریه کنم.”

کلارک ادامه داد سپس در چنین شرایطی ناگهان یک مرد به من نزدیک شد و گفت با او سلفی بگیرم. متاسفانه با وجود گریه، حال آشفته و شرایط بد من این فرد متوجه نبود که شرایط عکاسی ندارم و باز هم از من متوقع بود. به او گفتم یک دقیقه به من فرصت بده و سعی کردم خودم را راضی کنم عکس بگیرم.

این اولین بار نیست که کلارک در مورد مشکلات خود در حوزه سلامت روانی و جسمانی صحبت می کند. در اوایل سال جاری ، او مقاله ای احساسی را برای نیویورکر نوشت ، که در آن فاش شد که در هنگام فیلمبرداری “بازی تاج و تخت” دچار دو آنوریسم مغز شده است.