همسر این چهره های مشهور ایرانی در جوانی درگذشت

یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که انسان در طول دوران زندگی میتواند آن را تجربه کند درگذشت عزیزان است. درگذشت عزیزان در هر شرایطی که باشیم یکی از تلخ ترین تجربه های دنیا را برای ما رقم میزند و تا مدتها زندگی را از روال طبیعی خارج میکند. مرگ عزیزترین آدم های زندگی حس و حالی را به انسان میبخشد که وصف ناپذیر است و اندوه این تجربه تا مدتها فرد را آزار میدهد.

یکی از تلخ ترین تجربه ها در خصوص مرگ عزیزان درگذشت همسر است. همسری که زندگی مشترک با او را با عشق آغاز میکنی و به امید بودن در کنار او تا پایان عمر روزها را سپری میکنی به یکباره دست تقدیر او را از تو میگیرد و سخت ترین روزهای زندگی را پیش رویت قرار میدهد.

درگذشت نابهنگام پیام صابری همسر زیبا بروفه یکی از خبرهای تلخ بود که روزهای سختی را پیش روی زیبا بروفه قرار داد. درگذشت همسر زیبا بروفه در حالی که فرزند آنها بعد از بیست سال زندگی مشترک چندماهی بود که متولد شده بود ما را به یاد چهره هایی انداخت که در جوانی همسرشان را از دست دادند.

چهره هایی که در جوانی با مرگ همسرشان مواجه شدند

درگذشت پیام صابری همسر زیبا بروفه

عصر روز ۱۸ آذرماه ۱۳۹۷ بود که خبری غم انگیز در میان رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و حکایت از درگذشت همسر جوان زیبا بروفه بازیگر کشورمان داشت.

زیبا بروفه در کنار همسر مرحومش پیام صابری

پیام صابری بازیگر و کارگردان کشورمان و همسر زیبا بروفه در سن ۴۵ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت و زیبا بروفه و اهوارا پسر هفت ماهه شان را تنها گذاشت.

 

آقا و خانم بازیگر بعد از بیش از ۲۰ سال زندگی مشترک اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ بود که برای اولین بار طعم پدر و مادر شدن را چشیدند اما اجل فرصت دیدن قد کشیدن اهوارا را از پدر گرفت و زیبا بروفه در سنین جوانی یار و همدم روزهای خوبش را از دست داد.

درگذشت مسعود رسام همسر فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از چهره هایی بود که در دوران جوانی اتفاق تلخ از دست دادن همسر را تجربه کرد و همسرش مسعود رسام پس از سه سال زندگی مشترک به ابدیت پیوست.

مسعود رسام همسر مرحوم فریبا نادری

فریبا نادری در دورانی که تنها ۲۰ سال داشت با مسعود رسام کارگردان کشورمان آشنا شد و بعد از چند سال این آشنایی به ازدواجی ختم شد که دوام زیادی نداشت. فریبا نادری و مسعود رسام سال ۸۵ با هم ازدواج کردند اما بیماری سرطان فرصت زندگی مشترک را از آنها گرفت.

فریبا نادری و همسر دومش مهرداد طباطبایی

مسعود رسام که سالهای سال از بیماری سرطان رنج میبرد ۱۰ آبان ۱۳۸۸ درگذشت و زندگی مشترک این زوج هنرمند ۳ سال بیشتر دوام نیاورد و فریبا نادری بعد از این تجربه تلخ تا هشت سال ازدواج نکرد و تنها بود تا اینکه در تیرماه سال ۹۶ با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و دخترشان یارا اسفندماه سال ۹۶ به دنیا آمد.

درگذشت نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان یکی دیگر از چهره هایی بود که در دوران جوانی با مرگ همسرش مواجه شد . نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری بود که بر اثر سانحه رانندگی درگذشت.

بنیامین بهادری و همسرش نسیم حشمتی

نسیم حشمتی و بنیامین بهادری سال ۸۹ زندگی مشترکشان را آغاز کردند و سال ۹۰ دخترشان بارانا متولد شد. عصر جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری و دخترش بارانا با اتفاقی تلخ در زندگی مواجه شدند. نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری بر اثر یک تصادف درگذشت و بنیامین بهادری و دختر دو ساله اش را تنها گذاشت.

بنیامین بهادری و همسر دومش شایلی محمودی

بنیامین بهادری دو سال بعد در سال ۹۴ با شایلی محمودی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو پسر است که پسر اولش مهرماه سال ۱۳۹۶ و پسر دومش در ۱۱ آذر ۱۳۹۷ متولد شد.