عد از اینکه سیامک نعمتی نیز به نتیجه لازم در خصوص قراردادش با باشگاه پرسپولیس دست نیافت، طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره احتمال پیوستن وی به استقلال شکل گرفت.

 

نعمتی که یکی از مهره‌های مورداعتماد یحیی گل محمدی محسوب می‌شود و در لیگ قهرمانان نیز توانست نمایشی درخشان از خود به جا بگذارد، با توجه به قراردادش باید برای ادامه همکاری با پرسپولیس به توافق دست یابد. موضوعی که از سوی رسول پناه به عنوان مدیر قبلی سرخ‌ها دنبال نشد تا شایعاتی درباره تکرار سرنوشت شجاع خلیل زاده شکل گیرد. تداوم این شایعات حتی باعث انتشار اخباری مبنی بر مذاکرات وی با استقلال نیز شد که اکنون با واکنش این بازیکن همراه شده است.

 

نعمتی با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش ضمن اشاره به عدم توافق در شرایط فعلی با باشگاه، مدعی شده هیچ گاه تصمیمی که باعث ناراحتی هواداران (حضور در استقلال) شود نخواهد گرفت.

نعمتی گفت:

هیچ وقت تصمیمی نمی‌گیرم که باعث ناراحتی شما هواداران دوست داشتنی مون بشه. پرسپولیس به من همه چی داد. پرسپولیس برای من یعنی عشق و بزرگی
در سال گذشته به دلیل علاقه‌ام به پرسپولیس و اعتماد هیات مدیره و مدیرعامل یک فصل دیگر تمدید کردم ولی با شرایط و توافقات جدید که متاسفانه با وجود اینکه فرصت کمی تا شروع فصل باقی مانده هنوز تکلیف قراردادم مشخص نشده.