سریال dark (تاریکی) :

امتیاز :۸٫۸ از ۱۰

سریال ((تاریک)) با گم شدن یک پسر نوجوان در شهر کوچکی به نام ((ویندن))که در نزدیکی یک نیروگاه هسته ای قرار دارد ،آغاز می شود.برای درک آن چه در سریال تاریک خواهید دید نیاز به تمرکز و شاید یک دفترچه یادداشت خواهید داشت تا بتوانید جزئیات سریال را یادداشت و ارتباط منطقی بین سکانس ها را کشف کنید.

DARK | The Official Guide | NETFLIX

سریال mind hunter (شکارچی ذهن):

امتیاز:۸٫۶ از ۱۰

داستان سریال در خصوص دو مآمور سازمان اف بی آی به نام های های هولدن فورد و بیل تنج و همکاری روانشناسی به نام وندی کار است.آن ها در گفت گو با قاتلان سریالی به دنبال فهمیدن طرز فکر آنان به امید کشف دلیل اصلی جنایات توسط آنان هستند .

Mindhunter Season 3: Release Date, Cast, Plot And Everything You Need To  Know The Seven - Finance Rewind

سریال vikings (وایکینگ ها ):

امتیاز :۸٫۵ از ۱۰

سریال درباره فردی به نام رگنار لاثبروک است که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت بر میخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود به جنگ با غربی ها رود .رگنار با مخالفت با پادشاه خود کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در مقام پادشاهی میبیند.

Vikings Full Episodes, Video & More | HISTORY

سریال see(دیدن ):

امتیاز:۷٫۶ از ۱۰

داستان سریال درباره ی چند صد سال بعد از ظهور یک بیماری است که باعث می شود تمام مردم جهان بینایی خود را از دست بدهند و جالب است بدانید که این اتفاقات بعد از قرن ۲۱ هم در جریان است و به گونه ای آینده بشر امروز بدون قدرت بینایی را به تصویر می کشد.

See trailer | Apple TV+ drama written by Peaky Blinders showrunner - Radio  Times