در دیزاینر‌کان ۲۰۲۱، گردهمایی سالانه هنر و طراحی، سوتو (Sutu) که یک طراح تعاملی، تهیه کننده واقعیت افزوده و هنرمند کتاب های مصور است، نخستین کتاب هنر واقعیت افزوده ان‌اف‌تی جهان به نام Prosthetic Reality V2 را عرضه کرد که برخی از آواتارهای آینده‌نگر وی از مجموعه “نیونز” (Neonz) نیز در آن ارائه شده اند.

سوتو پر کردن شکاف بین رسانه های سنتی و فناوری های جدید را برای بیان داستان ها و ایجاد انقلابی در هنر هدف قرار داده است. کتاب Prosthetic Reality V2 پروژه ای است که با همکاری آی‌جک (EyeJack)، اپلیکیشن و بستر واقعیت افزوده که در زمینه مدیریت و توزیع هنر افزوده تخصص دارد، شکل گرفته و با ارائه هنر افزوده از بیش از ۶۰ هنرمند، انیماتور و طراح صدا، استعدادهای فراوانی را در دنیای بلاک‌چین به تصویر می کشد.

سوتو با الهام از خلاقیت این جامعه هنرمندان قصد ایجاد پروژه ای برای به نمایش گذاشتن آثار هنری آنها را داشت.

سوتو از چند خالق که آثار هنری‌شان برای وی تحسین برانگیز و الهام بخش بود دعوت کرد و آثار ارسالی را در معرض دید عموم قرار داد تا هر کسی بتواند در پروژه شرکت کند. مجموعه نهایی هنر ان‌اف‌تی (توکن های غیرقابل تعویض) طیف گسترده ای از هنرمندان از سراسر جهان را نمایندگی می کند که سبک هایشان از انیمیشن های سنتی کشیده شده با دست تا هنر مولد هوش مصنوعی را شامل می شود که تنوع هنر و هنرمندانی که در فضای دیجیتال همگرا می شوند را به نمایش می گذارد.