استایل وایبرانت مخصوص دختران و زنانی است که جسارت زیادی همیشه در پوشش خود به خرج میدهند و دوست دارند دیده شوند.این سبک تنها یک قانون دارد آن هم بازی با رنگ ها است.

استایل خودتان را بشناسید - ویرگول

ملکه انگلیس یکی از طرفداران این سبک است و چندین نویسنده دلایل مختلفی را برای این نوع انتخاب ملکه از زبان خودش نوشته اند.مانند ((اگر یک ملکه نتواند حس شادی و سرزندگی را  مردمش ایجاد کند پس بودنش چه فایده ای دارد)).ویا ((اگر من هم مثل بقیه مردم لباس های طوسی و … بپوشم دیگر در بینشان دیده نمیشوم و نمیتوانم بگوییم کی هستم)).

The Queen's rainbow style: from vibrant suits to bright day dresses | HELLO!

شاید به نظر خیلی از ما پوشیدن این رنگ لباس ها خیلی شلوغ و حتی مضحک به نظر بیاید به همین دلیل مجله harper bazar یک مقاله ای را منتشر کرد و از عکس های tommy ton استفاده کرد تا بگوید رنگی پوشیدن و نشان دادن حس واقعی که درون آدم وجود دارد باعث زیبایی او میشود ،ولی چیزی که میتواند این استایل را به بدترین حالت تبدیل کند ،نداشتن سواد و سلیقه ترکیب رنگ است و این مقاله به این گونه افراد توصیه میکند که اگر فکر میکنند در این دسته هستند سراغ این استایل نروند تا از چشم مردم نیوفتند.

Beautiful Editorials: Harper's Bazaar Vibrant City Chic.. - Gurlinterrupted

اکثر پلاس سایز ها همیشه به انتخاب رنگ های تیره فکر میکنند تا کمتر درشتی اندامشان به چشم بیاید ولی چند سالی میشود که همه بلاگر ها و مدل های سایز بزرگ دارند از استایل وایبرانت استفاده میکنند تا این کلیشه ذهنی را از مردم دور کنند.

بهترین استایل برای خانم ها چیست؟انواع استایل دخترانه

مطمئنا وقتی صحبت از جسارت در استایل میشود پس برای میکاپ هم میشود سراغ هر رنگی رفت و از آن استفاده کرد .البته برای استایل روزمره اکثر استایلیست ها میکاپ ساده را توصیه میکنند تا توجه بیشتر به لباس باشد تا میکاپ صورت.