رئال مادرید به راحتی شانس خرید رابرت لواندوفسکی را رد کرده است.

طبق ادعای نشریه اسپانیایی آ.اس، رئال مادرید در گذشته در چندین نوبت اقدام به خرید لواندوفسکی کرده است. او تقریبا در سال ۲۰۱۳ در آستانه انتقال به این تیم قرار داشت که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

در جریان رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و در دیدار بین رئال مادرید و دورتموند در فصل ۱۳-۲۰۱۲، لواندوفسکی در بازی رفت چهار گل مقابل رئال مادرید به ثمر رساند و همین درخشش باعث شد فلورنتینو پرز برای خرید این ستاره لهستانی اقدام کند.

اما لواندوفسکی پیش از آن دیدار با بایرن مونیخ برای انتقال به این تیم به توافق رسیده بود و در نهایت حاضر به عهدشکنی نشد.

اما در سال ۲۰۱۴ نیز مدیر برنامه لواندوفسکی پیشنهاد انتقال این بازیکن به برنابئو را با مبلغ تنها ۲۰ میلیون یورو داده و در حالیکه همه چیز آماده نهایی شدن بود، فلورنتینو پرز شحصا مخالفت کرده است.

رئیس باشگاه رئال مادرید مدعی شده که رابطه ای بسیار خوب و توام با احترام با مدیران بایرن مونیخ دارد و حاضر نیست برای خرید یک بازیکن این رابطه خراب شود.

این در حالیست که خود لواندوفسکی نیز آماده رفتن به برنابئو بوده است.

همچنبن نشریه آ.اس مدعی شد پرز به این نتیجه رسیده که ورود لواندوفسکی به منزله پایان دوران درخشش کریم بنزما خواهد بود و به همین دلیل شانس خرید این بازیکن را رد کرده است.

لواندوفسکی در سال ۲۰۱۳ به بایرن مونیخ پیوست و اکنون ششمین فصل حضورش در مونیخ را سپری می کند.

این مهاجم با لباس بایرن به موفقیت های داخلی بی نظیری دست یافته، اما او هنوز در ترکیب این تیم موفق به کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نشده است.

لواندوفسکی در این فصل نیز بسیار آماده است و در حال حاضر ۴۱ گل در تمام رقابت ها به ثمر رسانده است.