سامسونگ قصد دارد تا قدرتمندترین گوشی خانواده گلکسی M به نام گلکسی M62 را به عنوان بهترین گوشی میان رده اندرویدی وارد بازار کند.

به نقل از SamMobile ، سامسونگ بر روی یک گوشی جدید از خانواده گلکسی ام کار میکند و قرار است این گوشی به عنوان قدرتمندترین گوشی از این خانواده باشد. گوشی قبلی این خانواده به نام (Galaxy M51) به باتری ۷۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز بوده و همچنین نمایشگر آن با ابعاد ۶.۷ اینچ از نوع Super AMOLED و با دوربین های چهارگانه در پنل پشتی بوده است.

سامسونگ قدرتمندترین گوشی از سری گلکسی M را می سازد

عضو جدید خانواده سری گلکسی ام به نام M62 عرضه خواهد شد که احتمالاً حافظه ذخیره‌سازی آن نیز ۱۲۸ گیگابایت است. بر اساس شایعات منتشر شده احتمالاً این گوشی قدرتمند با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به بازار عرضه می‌شود و هنوز مشخص نیست که حافظه ذخیره سازی آن به این مقدار ثابت خواهد ماند یا بازهم سامسونگ گزینه های بالاتری را برای حافظه ذخیره سازی آن در نظر خواهد گرفت.

هنوز جزئیاتی درمورد مشخصات دقیق این گوشی منتشر نشده اما احتمالا برخی مشخصات آن مانند باتری ۷۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و یا نمایشگر آن شبیه به گوشی M51 خواهد بود.‌ پیش از این کلیه گوشی های پرچم دار ساخت سامسونگ از ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره برده بودند.