مهتاب کرامتی

مهتاب خانم که همه می دانند سفیر حسن نیت یونیسف در ایران است در عرصه طراحی لباس فعالیت جدی دارد و شنیده ها حاکی است خانم کرامتییک مزون لباس در غرب تهران راه انداخته است و خود را با مزون طراحی و تولید لباسش سرگرم کرده است. و برای یکی از برندهای معروف نیز طراحی لباس انجام می دهد.

نیوشا ضیغمی

این بازیگر سینما هم تصمیم گرفته که شغل دوم خود را اداره کردن یک موسسه زیبایی قرار دهد. خانم ضیغمیدر مرکز زیبایی خودش با همکاری پزشکان مختلف و متخصص به بانوان خدمات زیبایی ارائه می‌دهد. گفتنی است که موسسه او در یکی از گران‌ترین خیابان‌های تهران است.

 رضا کیانیان

آلپاچینوی سینمای ایران، آقا رضای کیانیان به نویسندگی، عکاسی و مجسمه‎ سازی اشتغال دارد. مجسمه‌های چوبی و عکس‌های او در نمایشگاه‌های متعددی به نمایش درآمده‌اند. و از همه مهمتر اینکه در کنار تمام کارهای هنری به امر نویسندگی هم مشغول است و چندین کتاب نوشته و به انتشار رسانده است. به دوستانی که علاقمند به مطالعه کتاب هستند توصیه میکنم کتاب شعبده بازیگری آقای رضا کیانیانرا حتما مطالعه کنند.

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ که دکترای فیزیولوژی گیاهی دارد در کنار کار بازیگری به عنوان شغل دوم کار طراحی فضای سبز و ترجمه مقالات مختلف برای مجلات علمی را برگزیده است.

 تهمینه میلانی

خانم میلانی علیرغم اینکه در دنیای کارگردانی و نویسندگی بسیار سرش شلوغ است اما به عنوان شغل دوم به کار معماری داخلی مشغول است. ایشان فارغ التحصیل رشته معماری است و به همراه همسرش، محمد نیک‎بین که تهیه کننده است، در یک شرکت بسیار لاکچری در یکی از بهترین خیابان های تهران مشغول به کار است.