با توجه به پست‌های یکی از مدیران اجرایی در نسخه آزمایشی که رویترز مشاهده کرده است، به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاری جدید رسانه اجتماعی دونالد ترامپ با نام Truth Social، روز دوشنبه (فردا) در اپ‌استور اپل راه‌اندازی می‌شود که احتمالا بازگشت رئیس‌جمهوری پیشین به رسانه‌های اجتماعی را در پی دارد.

به گزارش رویترز، در پایین یک سری پست که اواخر روز جمعه به وقت شرق آمریکا منتشر شده بود، یک حساب تایید شده با نام Billy B به‌عنوان مدیر اجرایی به سوالات افرادی که برای استفاده از شبکه اجتماعی در مرحله آزمایشی آن دعوت شده بودند، پاسخ داد.
طبق تصاویری که رویترز مشاهده کرده است، یکی از کاربران از او پرسید که این برنامه که این هفته برای آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است، چه زمانی برای عموم عرضه می‌شود.

مدیر اجرایی پاسخ داد: «ما در حال حاضر برای انتشار در فروشگاه اپل برای دوشنبه ۲۱ فوریه آماده شده‌ایم.»

این راه‌اندازی، حضور ترامپ را در رسانه‌های اجتماعی میسر می‌کند؛ آن هم بیش از یک سال پس از اینکه او از توییتر، فیسبوک و یوتیوب منع شده است.

در ۱۵ فوریه، دونالد جونیور، پسر ارشد ترامپ اسکرین شات اکانت اجتماعی پدرش در Truth Social را در توییتر منتشر کرد و زیرش نوشت: «آماده شوید! رئیس‌جمهوری مورد علاقه‌تان، را به‌زودی خواهد دید!»