سریال مرضیه مجموعه ای جدید و مناسبتی برای ماه محرم تدارک دیده شده و قرار است در ایام محرم ۹۸ از شبکه دو پخش شود.

این سریال به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی برای پخش از شبکه دو سیما در ماه محرم به نمایش دربیاید
مجید اوجی همسر فلورا سام است که در چند پروژه فیلم و سریال با هم همکاری داشتند و اکنون نیز در این سریال با هم کار میکنند.

بازیگران سریال مرضیه
از جمله بازیگرانی که در این مجموعه حضور دارند می توان : داریوش فرهنگ ، فریبا کوثری ،داریوش ارجمند ، گوهر خیراندیش ، ، الهه حصاری ،مجید مظفری ، پژمان بازغی ، ماه‌ چهره خلیلی ، امیرحسین صدیق ، علی اوجی و حسن زارعی ، نیلوفر شهیدی ، شیوا خسرومهر ، مختار سائقی و شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی بازیگران اصلی این مجموعه هستند که تست گریم نهایی آنان به تازگی انجام شده است
بعد از سالها که از همبازی شدن شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی در سریال دلنوازان می گذرد ، دوباره این دو بازیگر در کنار هم قرار گرفته و در این سریال همبازی شدند.

خلاصه داستان سریال مرضیه
داستان و موضوع این مجموعه تلویزیونی یک ملودرام اجتماعی است که ماجرایی از جامعه روز را به تصویر می‌کشد.
زمان پخش سریال
محمدرضا جعفری‌ جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما دوشنبه ۱۷ تیرماه با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه سه «سلام صبح بخیر» در باره زمان پخش این مجموعه تلویزیونی گفته است: بخشی از شهریورماه که مصادف با ماه محرم است سریال جدید دیگری به نام «مرضیه» در حال تولید است که انشاالله بتواند در نسبت با ایام محرم کار خوب و مقبولی باشد.

این مجموعه در ۱۵ قسمت جهت پخش در ایام محرم ساخته می‌شود و قرار است یکی از سریالهای مناسبتی برای ایام محرم باشد و در شهریور ماه پخش شود.
سریال «مرضیه» از شنبه ۲۳ شهریور در شبکه دو آغاز می‌شود.