شهره سلطانی می گوید یک سکانس از فیلم «پوران» به کارگردانی وی باقی مانده است که به زودی آن را ضبط می کند.

شهره سلطانی با اشاره به اینکه کارگردانی یک فیلم را به پایان رسانده است گفت:

بهمن ماه فیلمی سینمایی با نام «پوران» را کارگردانی کردم که در آن رویا نونهالی به عنوان بازیگر اصلی حضور داشت. سارا خوئینی ها، بهناز‌جعفری، اسماعیل خلج و… دیگر بازیگرانی بودند که در این کار حضور داشتند. این فیلم داستان زنی است که سعی دارد مشکلات پیرامون خود را به تنهایی حل کند.

وی با اعلام اینکه تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را امیر سیدزاده برعهده دارد، عنوان کرد:

این فیلم سینمایی قرار بود برای اولین بار در جشنواره جهانی فیلم فجر پخش شود، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا یک سکانس از فیلمبرداری باقی ماند که به زودی آن بخش گرفته خواهد شد تا مراحل فنی آن به پایان رسد.

این بازیگر درباره دیگر کارهایش چنین توضیح داد:

اسفند ماه قرار بود در یک مینی سریال حضور داشته باشم و توافقات لازم نیز انجام شده بود، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا از بازی در این کار انصراف دادم، هرچند بعد از انصراف من این مینی سریال با بازیگران جدید کار خود را شروع کرد و فیلمبرداری آن نیز انجام شد!

وی ادامه داد:

در ایام نوروز نیز برای حضور در چند قسمت از یک سریال طنز از من دعوت به عمل آمد، اما باز هم ترس از بیماری کرونا مرا از پذیرش آن کار معذور داشت، ولی به هر جهت آن کار نیز جلوی دوربین رفت!

سلطانی در پایان اعلام کرد:

یک بازیگر تا حدی می‌تواند نقش های پیشنهادی را رد کند اما اقتضائات روزگار و نیازهای زندگی ایجاب می‌کند که ما هم کار کنیم، برای همین از این به بعد روی نقش هایی که به من پیشنهاد شود فکر جدی خواهم کرد.