ساعت هوشمند لنوو Carme از راه رسید. این اسمارت واچ به صفحه نمایش لمسی رنگی ۱٫۳ اینچی مجهز شده است.
گروه IT: هفته گذشته شاهد رونمایی از گوشی های هوشمند لنوو A6 نوت و K10 نوت بودیم و حال این شرکت چینی از یک ساعت هوشمند جدید رونمایی کرده است. ساعت هوشمند لنوو Carme به نمایشگر ۱٫۳ اینچی لمسی رنگ مجهز شده که دارای طراحی ۲٫۵D است. طراحی خمیده این نمایشگر باعث استفاده راحت تر کاربران از این اسمارت واچ می شود.

نمایشگر ساعت هوشمند لنوو Carme قادر به نمایش پیام های متنی و تماس های کاربران است. این محصول از ویژگی های زیادی مانند ردیابی خواب و همچنین سنجش ضربان قلب بهره می برد. این دستگاه قابلیت هایی مانند پیش بینی آب و هوا و آلارم را در اختیار کاربران قرار می دهد. این ساعت هوشمند همچنین امکان پیدا کردن گوشی گم شده کاربران را فراهم می کند.
ساعت هوشمند لنوو Carme از استاندارد IP68 پشتیبانی می کند که به معنای مقاومت آن در برابر نفوذ آب و گرد و غبار است، البته کاربران نمی توانند توسط آن شنا کنند. این دستگاه توسط بلوتوث ۴٫۲ به گوشی های اندرویدی و همچنین آیفون متصل می شود. انرژی این اسمارت واچ لنوو توسط یک باتری ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعتی تامین می شود که بر اساس ادعای سازنده آن، تا ۷ روز شارژدهی دارد.

این محصول با بندهای مشکی و سبز رنگ به فروش می رسد و قیمت در نظر گرفته شده برای آن برابر با ۵۰ دلار است. فروش این ساعت هوشمند از تاریخ ۱۵ سپتامبر شروع خواهد شد.