سومین فصل از سریال بچه مهندس،که تصویربرداری آن از نیمه تیرماه آغاز شده بود و پس از ۸ ماه در ۲۶ اسفندماه به پایان رسید، قرار است در ماه رمضان ۹۹ روی آنتن شبکه دو سیما برود. این سریال در ۳۵ قسمت برای شبکه دو سیما تولید شده است. داستان سریال «بچه مهندس» به کارگردانی […]

سومین فصل از سریال بچه مهندس،که تصویربرداری آن از نیمه تیرماه آغاز شده بود و پس از ۸ ماه در ۲۶ اسفندماه به پایان رسید، قرار است در ماه رمضان ۹۹ روی آنتن شبکه دو سیما برود.

این سریال در ۳۵ قسمت برای شبکه دو سیما تولید شده است.

داستان سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود که پیش از این فصل‌های اول و دوم این سریال پخش شده است.

فرهاد قایمیان، کامران تفتی و ثریا قاسمی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

روزبه حصاری، سعید کریمی، مهشید جوادی، کاوه سماک باشی، فرناز رهنما، حدیث چهره پرداز، خیام وقارکاشانی، مهسا محجور، سارا شاهرودیان، بهنام مومنی، مهرزاد جعفری، مانی رحمانی و بامعرفی محمود خسرومنش، سینا ماهر، نسیم باقریان، یاسمن قلی پور و با حضور: سید مهرداد ضیایی، کریم اکبری مبارکه، عباس جمشیدی، فرید قبادی، کریم قربانی، اتابک نادری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، فریده دریامج، شیوا خسرو مهر، آرش نوذری، احسان امانی، احسان مهدی و حسن اسدی از جمله بازیگران فصل سوم «بچه مهندس» هستند.