به احتمال زیاد این گوشی خوش دست و زیبا در اواسط سال ۲۰۱۹روانه بازار شود

شرکت سامسونگ یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده گوشی هوشمند و دیگر دیوایس های دیجیتالی بوده که در این میان گوشی های هوشمند سری گلکسی نوت به عنوان پرچمدار روانه بازار می کند. انتظارات را باید نسبت به گوشی های هوشمند این شرکت هر سال افزایش داد زیرا محصولات کمپانی همیشه رده بالا بوده و از طراحی شگفت انگیز و جذابی بهره می برند. در این بین کره ای ها می‌خواهند سال ۲۰۱۹ چند مدل گوشی هوشمند از جمله گلکسی نوت رونمایی کنند که یکی از آنها گلکسی نوت ۱۰ پرچمدار است. محصولی قابل توجه بوده و باید انتظارات بسیاری نسبت به آن داشت.

شرکت سامسونگ انتظار می رود چیپ هشت هسته ای اسنپدراگون ۸۵۵ را برای محصول خود در نظر گیرد. این چیپ هشت هسته ای توان بالایی داشته و می تواند فرکانس پردازشی بالایی از خود نشان دهد. متاسفانه مشخص نیست چیپ نسخه اگزینوس از چه نوعی خواهد بود و چه ویژگی هایی را می توان در آن مشاهده کرد تا دم از گوشی هوشمند قابل توجهی زد.

شایعات و گزارش ها نشان می دهند سامسونگ قصد داشته سنسور اثرانگشت را در زیر صفحه نمایش گلکسی نوت ۱۰ جای دهد. این سنسور احتمالی روی گلکسی نوت ۱۰ جای خواهد گرفت اما دقیقا مشخص نیست آیا چنین خواهد بود یا خیر.

برخی گزارش ها می گویند سامسونگ قصد داشته از سنسور تشخیص چهره در گلکسی نوت ۱۰ بهره گیرد. از این رو باید آن را محصولی قابل توجه از برند کره ای به شمار آورد اما دقیقا مشخص نیست چنین خواهد شد یا خیر.

قیمت گلکسی نوت ۱۰ چقدر است؟

گفته می شود این محصول با قیمت پایه ۱۰۰۰ دلار به فروش می رسد که هزینه بالایی داشته و نباید گران قیمت دانست. زیرا هر سال قیمت دیوایس و گوشی های هوشمند در مقایسه با سال قبل افزایشی پیدا می کنند و نباید شاهد کاهش قیمتی بود. شایان ذکر بوده که گلکسی اس ۹ نیز با افزایش قیمتی در مقایسه نسل پیشین عرضه خواهد شد.