دفتر ایسوس معرفی ویژگی‌های کلیدی جدیدترین محصولات ایسوس را معرفی کرد.

دفتر ایسوس معرفی ویژگی‌های کلیدی جدیدترین محصولات ایسوس را معرفی کرد. این شرکت مادربردهای ROG MAXIMUS XII را معرفی کرد.

از ویژگی مادربردهای سریROG MAXIMUS XII، مدار تغذیه دچار تغییرات مجدد شده و ایسوس از مدار تغذیه به اصطلاح تیمی در این سری استفاده کرده است.

در کنار آن نیز قطعات به کار گرفته شده، از بهترین های موجود در دنیای الکترونیک بوده تا عملکردی دقیق و بی نقص داشته باشند.

خنک سازی نیز در مادربردهای ROG بهتر از پیش به اجرا در آمده است، هیت سینک های حجیم و بزرگ که توسط لوله های حرارتی به جای جای مادربرد اتصال دارند،استفاده از پد های حرارتی جدید که ارتباط قطعات گرماده را با هیت سینک ها به منظور هدایت سریعتر گرما بهبود بخشیده است.

ایسوس برای مادربردهای جدید خود هوشمند سازی را به حد اعلا رسانده است.

اورکلاکینگ هوشمند، خنک سازی هوشمند و شبکه هوشمند به صورت حرفه‌ای تنظیمات مرتبط به هر بخش را برای کاربران به طور خودکار انجام می‌دهد.

ویژگی Ai Overclocking

با ویژگی Ai Overclocking، مادربرد با ملاک قرار دادن میزان کیفیت تراشه پردازنده و قدرت خنک سازی خنک کننده سیستم، پارامترهای اورکلاکینگ را به بهترین شکل ممکن تنظیم می کند تا سیستم با بالاترین فرکانس و کمترین ولتاژ به طور خودکار اورکلاک شود یا تنظیمات را برای حرفه ای های دنیای اورکلاکینگ ساده تر سازد.

ویژگی Ai Cooling

ویژگی Ai Cooling نیز با ملاک قرار دادن مکان های گرم سیستم، فن ها را به منظور بهینه بودن سیستم خنک سازی کالیبره کرده و پس از آن بنا به نیاز بخش گرم سیستم، میزان گردش فن ها و پمپ خنک کننده آبی را مدیریت می کند.

ویژگی Ai Network

ویژگی Ai Network نیز، به صورت هوشمند و با در نظر گرفتن نوع کاربری سیستم، ترافیک شبکه را مدیریت کرده و بر حسب اولویت کاربر، بسته های اطلاعات در شبکه را ارسال و دریافت می کند.

در مادربردهای گیمینگ جدید سری Z490 ایسوس، از شبکه بی سیم جدید WiFi 6 و شبکه کابلی ۱۰G و ۲٫۵G استفاده شده تا در هنگام بازی و استریم، گیمرها با مشکلات پهنای باند شبکه مواجه نشوند.

وی سپس به توضیحاتی در مورد مادربردهای ROG MAXIMUS XII EXTREME، ROG MAXIMUS XII FORMULA،ROG STRIX Z490-E GAMING پرداخت و پس از آن نوبت به مادربردهای سری TUF GAMING Z490 ایسوس رسید.

در این نسل از مادربردهای ایسوس، مدار چاپی شش لایه به همراه ۲ اونس مس اضافه در بین لایه‌های PCB، علاوه بر دوام بالاتر و عملکرد بهتر قطعات، مادربرد به دلیل مقاومت کمتر مسیرها، خنک‌تر کار می‌کند.

کارت صوتی حرفه ای، پشتیبانی از حافظه های DDR4 با فرکانس و حجم بالا از دیگر خصیصه‌های این نسل جدید است.

شبکه گیمینگ حرفه ای نیز در این مادربردها به کار گرفته شده تا تقریباً همه نیازهای گیمرها با بودجه ای متوسط برطرف گردد.”

پس از آن نوبت به معرفی سری جدید ProArt ایسوس رسید.

مادربرد ProArt Z490-CREATOR 10G ایسوس به منظور استفاده کاربران حرفه ای، طراحان، تصویرسازان و مهندسان طراحی و تولید شده است.

این مادربرد به طور ویژه ابزاری بهبود یافته برای این قشر از کاربران تلقی می شود.

دو پورت Thunderbolt™ ۳ Type-C، کارت شبکه HYPER 10G LAN، مدار تغذیه ۱۲+۲ DrMOS، و نرم افزار ProArt Creator Hub بهره وری را برای کاربران حرفه‌ای به حد اعلا با این مادربرد جدید همراه ساخته است.

کیس گیمینگ جدید ROG STRIX Helios با فرم فاکتور Mid-Tower ATX عرضه شده است.

در سه طرف این کیس از شیشه حرارت دیده شده استفاده شده تا ظاهری جذاب تر برای یک سیستم گیمینگ داشته باشد.

نورپردازی Aura Sync نیز در این کیس وجود دارد که توسط یک کلید در قسمت پنل جلویی کیس قابل شخصی سازی است.

در این کیس جدید امکان استفاده از هر دو حالت افقی و عمودی کارت گرافیک وجود دارد.

سه فن ۱۴۰ میلیمتری در قسمت جلوی کیس و یک فن ۱۴۰ میلیمتری دیگر در قسمت پشتی کیس، جریان هوایی ایده آل برای قطعات داخل کیس خلق می‌کند.

اسکلت این کیس از جنس آلیاژ الومینیوم بوده که علاوه بر استحکام بالا، زیبایی خاصی را به این کیس بخشیده است”.