رادیاتور های شوفاژ منزل خود را را با این ترفند ها می توانید از دید پنهان کنید.
با فرا رسیدن فصل پاییز و سرد شدن هوا  شوفاژ های خانه ها دوباره روشن شده و گرمابخش محیط خواهند شد.
اگر مایل نیستید رادیاتور های شوفاژ در دید باشند  می‎توانید با ترفند هایی رادیاتور ها را از دید پنهان کرده و آن ها را بپوشانید.

پوشش رادیاتور با باکس و مبلمان سفارشی:

ساخت سفارشی نیمکت  روی شوفاژ، ترفندی هوشمندانه برای مخفی کردن رادیاتور، هویت بخشیدن  به دکوراسیون محیط و ایجاد فضایی به منظور داشتن دکوراسیونی جذاب است .حتی در حین زمستان اینکار می تواند گرمای خوب و نشیمنی راحت برای میل غذا باشد به خصوص اگر با بالشتک ها به منظور راحتی و نرم تر شدن کف نیمکت ها پوشیده شده باشد.

ایجاد قفسه و طاقچه روی شوفاژ:
با استفاده از قفسه یا طاقچه روی رادیاتور ها نیز می توانید نقطه کانونی جالبی در دکوراسیون ایجاد و قسمت نازیبای منزل را به نقطه قابل توجه و زیبایی مبدل کنیدکه با چیدمان وسایل  دکوری اتاق ها کامل شود.

کاور رادیاتور:
یک پوشش طراحی شده به خوبی می تواند رادیاتور را مخفی و دکوراسیون سنتی  فضا را به مدرن تبدیل کند.
شما می توانید یک پوشش رادیاتور را با سبک ها، متریال و رنگ های مختلف به منظور کاور به کار گیرید و از آن به عنوان مکانی برای لوازم دکوری یا ضروریات کاربردی و تغییر نمای رادیاتور استفاده کنید.

پنهان کاری های ساده:
با راهکارهای ساده مانند ارتفاع بلند پرده و یا قرار دادن میز ها و قفسه ها در جلوی رادیاتور شوفاژ و یا قفسه های کتاب  و یا قرار دادن گلدان های بلند می توانید بدون صرف هزینه به راحتی آن رادیاتور ها را از دید پنهان کنید.