آنکامال :

مرکز خرید آنکامال در سال ۱۹۹۹ تحت عنوان میگروس آغاز به کار کرد و با استقبال بی‌نظیر مردم روبرو شد. به دلیل این استقبال، پروژه‌هایی برای گسترش مرکز خرید صورت گرفت و در سال ۲۰۰۶، این مجموعه با ابعادی بزرگ‌تر، بنایی جدیدتر و تحت عنوان آنکامال بازگشایی شد. شعار آنکامال «مرکز خریدی برای ترکیه» است.

آنکامال از برگترین و پرطرفدار ترین مراکز خرید آنکارا است.وجود محصولات برندهای معروف دنیا مثل اله، برشکا،کوتون ،لی ،مانگو ،اوکسو ،زارا ،واکو ،تامی و… توانسته انکامال را به یکی از بهترین و مناسب ترین مراکز خرید انکارا تبدیل کند .آنکامال با وجود برندهای معروف جهان با بیشتر از ۳۳۰ مغازه, پارکینگ رایگان, کافه, رستوران, سالن سینما, زمین بازی برای بچه ها,در خدمت بازدیدکنندگان است.

آدرس: منطقه آکوپرو، جاده کونیا دولت، بلوار مولانا

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲

ANKAmall - Shopping mall in Çatalca, Turkey | Top-Rated.Online

 

کنت پارک :

مرکز خرید کنت‌پارک بسیار متنوع است و تمامی نیازهای شما را رفع می‌کند. این بازار جذاب از مرکز تفریح برای کودکان , امکانات تفریحی برای ورزش و سرگرمی مشتری‌ها از جمله سینما و مرکز فیتنس برخوردار است. مرکز خرید کنت‌پارک دارای ۶ طبقه است و جزو مراکز خرید معروف و بزرگ آنکارا به شمار می‌رود.

آدرس: آنکارا، محله مصطفی کمال، چانکایا، مرکز خرید کنت‌پارک

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ۲۲ شب

kentpark – Edora Otomatik Kapı Sistemleri

 

گالریا :

مرکز خرید گالریا در آنکارا در سال ۱۹۹۵ میلادی افتتاح شده است. این مرکز خرید، چهار طبقه و ۱۰۳ مغازه دارد. در مرکز خرید گالریا می‌توانید لباس‌های مرغوب و باکیفیت خریداری کنید. در گالریا میتوانید از برندهای معروف روز دنیا از امکانات رفاهی و تفریحی مختلف برخوردار شوید .قیمت‌ اجناس در مرکز خرید گالریا، نسبت به دیگر مراکز خرید مناسب‌تر است و بیشتر به مرکز خرید ارزان آنکارا شهرت دارد.

آدرس: آنکارا، ینی محله، خیابان اومیتکوی، شماره ۵۳، مرکز خرید گالریا

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ساعت ۲۲

Galleria Ankara fotoğrafları | Mekanlar.com

 

ناتاوگا :

ناتاوگا یکی از بهترین مراکز خرید و اوت لت های آنکارا به حساب می آید. این مرکز خرید به عنوان یکی از محبوب ترین و مشهورترین مرکز خرید در آنکارا شناخته شده است. مسافران و گردشگران از شهر و کشورهای دیگر برای خرید بهترین اجناس به این مرکز خرید مراجعه می کنند.

آدرس: آنکارا، بلوار گاگوگنت، ماماک مرکزی، مرکز خرید ناتاوگا

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ساعت ۲۲

NATA VEGA Outlet

 

جپا :

جپا که در سال ۲۰۰۷ میلادی با ۱۹۵ فروشگاه متعدد و گوناگون از برندهای مطرح جهانی ، سالن های سینما ، رستوارن های متعدد و کافه های سنتی و مدرن تاسیس و افتتاح شده است به سبب برخورداری از مساحتی بسیار وسیع و همچنین مجهز بودن به محصولات مختلف توانسته در بین گردشگران و افراد علاقه مند آنکارا به یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین مراکز خرید تبدیل شود و البته نا گفته نماند که گردشگران در این مرکز خرید می توانند تمام اجناس و محصولات مورد نیاز خود را بدون احتساب مالیات و در نهایت به صورت ارزان تر خریداری کنند.

آدرس: منطقه آراپ سویو، جاده کوش کاواگی، بلوار آتاتورک

ساعت کار: ۱۰ صبح تا ساعت ۲۲

Cepa Avm Iletişim