پیشکسوت پرسپولیس، گفت: برخی از تیم رفتند اما ما با همین بازیکنان به فینال رسیدیم و شک ندارم قهرمان آسیا خواهیم شد.

 محمود کلهر در خصوص لغو بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر، اظهار داشت: دیدار پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا حساس‌ترین بازی این تیم در این فصل است و معتقدم که تمامی نفرات تیم باید با شرایط خوب و سلامتی کامل به این دیدار برسند. با توجه به محرومیت برخی از بازیکنان پرسپولیس، بهترین تصمیم گرفته شد تا بازی این تیم در مقابل تیم‌های لیگ برتری لغو شود.

وی افزود: پرسپولیس در این چند وقت به خوبی در شرایط مسابقه قرار گرفته چراکه هم در لیگ قهرمانان و هم در لیگ برتر پشت سر هم بازی کرده و حالا آماده دیدار فینال است. دیدارهای نساجی و ذوب‌آهن بازی‌های سختی برای پرسپولیس بود و امکان داشت برخی از بازیکنان مصدوم شوند. اگر پرسپولیس با همه نفرات حاضر به دیدار فینال برود می‌تواند قهرمان آسیا شود و این افتخار بزرگی برای فوتبال کشورمان است.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد تفاوت تیم‌های شرق و غرب آسیا، گفت: پرسپولیس توانسته تیم‌های بزرگ غرب آسیا را شکست دهد و به فینال برسد پس می‌تواند در مقابل تیم‌های شرقی نیز برنده باشد. فکر می‌کنم هیچ تیمی در شرق آسیا از النصر عربستان قوی‌تر نباشد. درست است که تیم‌های شرقی سرعتی و تاکتیک‌پذیر هستند اما اگر بتوانیم بدون اشتباه بازی کنیم و مالکیت توپ را بدست بگیریم، بدون شک قهرمان خواهیم شد. تیم‌های شرقی اشتباهات فردی زیادی دارند و از لحاظ تکنیکی از ما پایین‌تر هستند.

کلهر در خصوص خط دفاعی تیم پرسپولیس، خاطرنشان کرد: در دفاع مشکلی نداریم و این موضوع را نیز در لیگ نشان دادیم.درست است که «شجاع خلیل‌زاده» از تیم رفته اما پرسپولیس دفاعی مثل «سید جلال حسینی» را دارد که مانند یک جوان می‌جنگد و حتی گل می‌زند. او یک رهبر واقعی برای تیم است.

وی در پایان درباره بازیکن‌های محروم پرسپولیس در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: برخی از پرسپولیس رفتند اما ما با همین بازیکنان به فینال رسیدیم و شک ندارم با همین تیم هم قهرمان آسیا خواهیم شد. هر بازیکنی آرزو دارد در فینال لیگ قهرمانان بازی کند و امیدوارم که بازیکنان پرسپولیس قدر لحظات بازی فینال را بدانند و برای فوتبال ایران افتخار آفرینی کنند.